Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

Ako profesionálna kozmetička som hľadala dekoratívnu kozmetiku, ktorá by dopĺňala ošetrenia pleti bez toho, aby upchávala póry, vyvolávala alergické reakcie. Kozmetiku, ktorú budú môcť používať aj ľudia s alergiami na bežné značky, kozmetiku bez chémie.

Hľadala som značku, ktorá je vhodná na profesionálne použitie aj na doma, ktorá ponúka široký výber odtieňov a kompozícií. Značku, ktorá je citlivá k pleti a životnému prostrediu. Značku, ktorá nie je testovaná na zvieratách, ktorej ingrediencie pochádzajú z oblastí, kde sa nevyužívajú na prácu deti.

Couleur Caramel je kombináciou špičkových technológií a toho najlepšieho, čo dokáže ponúknuť príroda. Výsledkom je kozmetická rada, ktorá je naplnením záväzku rešpektovania životného prostredia, prírody a ľudstva. Práve vďaka tomu získali výrobky dekoratívnej kozmetiky Couleur Caramel certifikáty Ecocert a Qualite France. Ich logá sa odvtedy objavujú na eko-balení našich výrobkov. Veľmi sa teším, že som našla Couleur Caramel, pretože spĺňa všetky moje očakávania a ponúka produkty, ktoré sa odlišujú od tradičných kozmetických výrobkov.

Značku si obľúbilo už mnoho našich klientov, nájdete ju v rôznych kozmetických salónoch. Môj vlastný salón, Studio Caramel nájdete v Bratislave na Odborárskej 3.

Jana Rak
Kozmetička, distribútorka, majiteľka salónu krásy...

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania