Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie.

viac informácií
Súhlasím Podrobné nastavenia
Prijať zvolené cookies

TVORCOVIA COULEUR CARAMEL​

Zavedením nového francúzskeho konceptu kozmetických výrobkov dokázali dvaja odborníci z oblasti výroby dekoratívnej kozmetiky priniesť revolúciu na trhu s make-upom. Sú priekopníkmi v oblasti prírodného, organického make-upu vo Francúzsku, vďaka ktorým sa Couleur Caramel stal vedúcou značkou v oblasti profesionálnej a zároveň organickej kozmetiky.

UDÁVAME SMER MEDZI ZNAČKAMI BIO KOZMETIKY

Couleur Caramel je priekopníkom v oblasti organickej dekoratívnej kozmetiky prvotriednej kvality. Je značkou, ktorá vyniká vďaka svojim pevným hodnotám, ponúkajúc široký sortiment jedinečnej, inovatívnej dekoratívnej kozmetiky a široký výber odtieňov a kompozícií. Couleur Caramel je kombináciou špičkových technológií a toho najlepšieho, čo dokáže ponúknuť príroda. Výsledkom je kozmetická rada, ktorá je naplnením záväzku rešpektovania životného prostredia, prírody a ľudstva.

BIO KOZMETIKA, TO NAJLEPŠIE PRE VAŠU PLEŤ

Našim želaním je ponúkať produkty, ktoré sa odlišujú od tradičných kozmetických výrobkov: pri vytvorení produktov Couleur Caramel sa používajú najmodernejšie technológie na spracovanie najčistejších produktov prírody. Práve vďaka tomu získali výrobky dekoratívnej kozmetiky Couleur Caramel certifikáty ECOCERT a QUALITE FRANCE. Ich logá sa odvtedy objavujú na eko-balení našich výrobkov. Naše výrobky obsahujú organické ingrediencie a sú výnimočnej kvality: - vosky a maslá oceňované pre ich hydratačné vlastnosti; - pigmenty z rastlín a minerálov vysokej intenzity a prirodzenej krásy; Výsledkom je make-up, ktorý je nielen prírodný, ale aj dokonale pigmentovaný. Použitím organických ingrediencií je možné dosiahnuť úplne rovnaké kvalitatívne požiadavky, trvácnosť a ľahkosť nanášania, ako v prípade použitia produktov najvýznamnejších profesionálnych kozmetických značiek.

BIO MAKE UP Z ČERVENÉHO KOBERCA

Za posledné roky sa Couleur Caramel vyprofiloval ako značka profesionálnej dekoratívnej kozmetiky, ktorá sa zúčastňuje najväčších spoločenských podujatí, nakrúcaných v televíznych štúdiách alebo na veľkých pódiách sveta, za účasti hviezd z oblasti tanca, hudby a filmu. Couleur Caramel zabezpečuje make-up pre veľké spoločenské podujatia, ako napríklad :Hudobná cena NRJ, Filmový festival v Cannes, tanečná show Let's Dance vo Francúzsku, The Best, Medzinárodný festival komediálneho filmu Alpe d’Huez, Týždeň módy v Paríži…atď. Vďaka svojim pozitívnym účinkom, ktoré zabezpečujú botanické aktívne zložky, sú naše výrobky dokonale prospešné pre zdravie pleti a zároveň šetrné k planéte. Mnohé slávne osobnosti s nami zdieľajú tento etický prístup. Ich pleť je zaťažovaná častým líčením a preto dávajú prednosť dekoratívnej kozmetike, ktorá je k pokožke šetrná a jemná.

Produkt pridaný do zoznamu obľúbených
Produkt pridaný do porovnania