• Máte porcelánovú pleť?
  Napísal
     Zobrazení (550)
     Líčenie
     0Komentáre

  Máte porcelánovú pleť?

  Najbledšia pokožka zo všetkých je mimoriadne citlivá na slnko a má zväčša chladný ružový nádych, preto sa držte make upu s ružovým základom a chladných farieb. Vyhýbajte sa bronzerom a tmavým lícenkám, ktoré by na vašej pleti príliš vynikli. K známym osobnostiam s porcelánovou pleťou patria napríklad Nicol Kidmanová alebo Kate Blanchettová.

  OČI: väčšinou modré, zelené alebo orieškovo hnedé, často so sklonom k začervenaniu, preto nepoužívajte ružové očné tiene, ktoré začervenanie iba zvýraznia. Držte sa chladných, neutrálnych alebo jemných pastelových farieb. Najvhodnejšie sú odtiene šedej, ako napríklad odtieň Matt Anthracite Grey, modré alebo krémové ako je Rosy Beige .

  LÍCENKA: k porcelánovej pleti sa výborne hodí broskyňový odtieň Peach alebo svieža ružová Light Pink. Nikdy nesiahajte po tmavej rúžovej lebo prehnane zvýrazní prirodzenú ružovosť vašej pleti. Na lícne kosti naneste strieborný rozjasňovač Touche nacre BIO granite.

  PERY: Výborne sa hodí jasná červená v odtieni Red Fire. Nežná Antient Rose a cukríková Medium Pink sú tiež správnou voľbou.

  PLEŤ: ak máte bezproblémovú pleť, úplne vám postačí jemné tónovanie BB krémov v odtieni Light Beige. Ak si vaša pleť vyžaduje stredné krytie, siahnite po ľahkom hydratačnom make upe Hydra Jeunesse Fluid Foundation v odtieni Porcelain. Pre oblasť pod očami je nevyhnutný krémový hydratačný korektor v odtieni Light Sandy Beige. Ak je nevyhnutné použiť púder, tak kompart v odtieni Light Beige je pre porcelánovú pleť tou správnou voľbou. 

Napíšte koment

* Meno:
* E-mail: (nezverejnené)
   Webstránka: .http://)
* Koment: